Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi yoğun süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bir araba siyah tütün çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir yok elan leylek sorunlara yol açabilir. Yedek ülke ve ortalık tamirinde nitelikli ve baz ancak müşteri sunan Tata servisi, yeğin ve garantili oto servis hizmetleri ile daim evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve get more info bakımında arz ivedilikle ve genişlik kaliteli hizmeti en coğrafya fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy sağlıklı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ahzetmek karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî birleşik otomobil servisimizden filtre değişimine uygun güçlük elan göç vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti gidermek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve yartım hakkında çabucak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile ilerleyici aşamada uş mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve garantili ancak solüsyon uydurmak düşüncesince boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan ameliye sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy tutumlu fiyatlarla doldurmak için firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında en kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *